" Enerji kaybı maliyettir! Doğru tasarlanmış Körük Sistemleri fabrikanızdaki enerji kaybını önler" ...

Yükleme Tüneli

Yükleme Tüneli, aracın rampaya yanaştığında üzerindeki örtüsüdür ve olası yanlış manevralardan kaynaklanan şokları absorbe etmek için tasarlanmış sağlam, kendi kendini taşıyan bir çerçeveden yapılmıştır. 
Yükleme Tünelleri, eşyaları atmosferik etkenlere karşı koruma ve ısı dağılımını azaltma gibi önemli bir işleve de sahiptir. 
Bu yapılar aynı zamanda kötü hava koşullarına ve hava akımlarına karşı koruma sağladığı için yükleme/boşaltmadan sorumlu personelin sağlığı üzerinde de olumlu etkiler yaratmaktadır.

Yapı, çelikten yapılmıştır, yan kapak perdeleri yırtılmaz ve yanmaz PVC'den yapılmıştır, ön paneller yırtılmaz yanmaz PVC'den yapılmıştır, daha kalın ve çizilmez korumalı farklı bir dokuma ile yırtılmaz.
Yükleme Tüneli yanaşma körük modelleri, yüklenen aracın itiş gücünü depo yapısına iletmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Yükleme gereksinimlerine göre farklı modeller mevcuttur.

Standart yükseltilmiş rıhtım barınakları

Depo içi ve araç içi arasındaki ısı alışverişi limitleri açısından her türlü ihtiyacı karşılamayı hedefleyen, enerji tasarrufuna ve personelin konfor düzeyinin artmasına katkıda bulunan Bizim Usta koleksiyonunun standart modelidir.
Standart yükseltilmiş yanaşma körükleri  temel modeli , mükemmel bir işlevsellik seviyesini düşük maliyetlerle birleştirirken, pantograflı model ölçüye göre yapılır ve ayrıca özel gereksinimlere mükemmel şekilde uyarlanır ve kişiselleştirilmiş renklerde sunulur.

Yükleme alanları için rıhtım tüneli, birleşik platformlu veya platformsuz, binanın dışına taşan yükleme alanlarının mevcudiyetinde depo ve araç arasında doğrudan bir bağlantı sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Köşe platformlar veya platformun kenarına bağlı iskelelere sahip platformlar için özel modeller de mevcuttur.

Dock House izotermal portalları


Bu izotermal portal Dock-House, beton ve demirden yapılmış mevcut bir platformun üzerine yerleştirilmiştir.
Bir platform üzerine oturan galvanizli çelik kemerli bir destek yapısından oluşur. Kaplama, yalıtımlı sandviç panellerden yapılmıştır.

Esnek yan yanaşma sığınağı

Esnek kenarlı izotermal portal , düşük sıcaklıktaki depolarda yükleme ağızlarının sızdırmazlığına mükemmel uyum sağlar.
Sızdırmazlık, araca yastıklı kapalı hücreli poliüretan yastıklara bastırılarak sağlanır ve yüklenen aracın basıncından veya sürtünmesinden kaynaklanan herhangi bir hasarı sınırlayan özel aşınma önleyici karolara sahip sağlam bir polyester/PVC panel ile kaplanır .
Bu portal, yüklenmekte olan aracın itiş gücünü depo yapılarına iletmez.

Yükleme Körüğü ( Yükleme Tüneli) modellerimiz için TIKLAYINIZ!


PERGOLE SİSTEMLERİ

PERGOLE SİSTEMLERİ

Bizim Usta Pergole Sistemleri Pergoleler dünyadaki dekoratörlerin yeni gözdeleridir. Evinizde veya iş yerini...

Forklift Personel Taşıma Sepeti

Forklift Personel Taşıma Sepeti

Forklift Personel Taşıma Sepeti Personelin yüksekte çalışması, bakım, onarım yapması gerektiğinde forklift ç...

Size Özel Çözümler İçin