Lojistik depolarında özellikle hareketli makinelerin, binaya, duvarlara ve/veya çalışan personele çarparak zarar vermemesi için çeşitli koruma bariyerleri yapılmaktadır.

KORUMA BARİYERLERİ Lojistik depolarında özellikle hareketli makinelerin, binaya, duvarlara ve/veya çalışan personele çarparak zarar vermemesi için çeşitli koruma bariyerleri yapılmaktadır. İhtiyaca göre alçak-yüksek, yatay-dikey, koruma-yönlendirme, sınırlama amaçlı olarak yapılabilen bariyerler, RAL 1032 renginde boyalı ve kimyasal ankraj ile zemine monte edilmektedir. TIR YÜKLEME – BOŞALTMA RAMPALARI VE KANOPİLERİ Lojistik depolarında, ürün getiren veya götürecek TIR ‘ların yükleme rampaları çelik taşıyıcı sistem ile oluşturulmakta, yüklenecek – boşaltılacak ürünün özelliğine göre ısı kontrolü sağlayacak şekilde trapez ya da kompozit panel kaplamalı yükleme odacıkları yapılmaktadır. Rampaya yanaşmakta olan aracı yönlendirme için TIR yanaşma kılavuzları kullanılmaktadır. Bu kılavuzlar çelik borulardan imal edilerek RAL 1032 Renginde boyanmakta ve zemine kimyasal ankrajlar ile monte edilmektedir. Yapı ve makinelerinizin emniyetini, hijyenini sağlamak, tesislerinizin kapılarını, duvarlarını veya ekipmanlarını güvenle, verimli bir şekilde ve sürekli korumak için kalıcı bir çözüm arıyorsanız, Bizim Usta Koruma bariyerleri tam güvenliğinizi sağlar. Koruma Bariyerlerimiz Dikey Koruma Bariyerleri, Yatay Koruma Bariyerleri ve Dış Mekan Koruma Bariyerleri olarak sınıflandırılabilir. Dikey Koruma, Yatay Koruma ve Dış Mekan Koruma olarak sınıflandırdığımız bariyerlerimiz kendi sınıflarında kullanım alanına göre; Ağır Tip Makine Koruma Bariyeri, Makine Çalışma Alanı Güvenlik Paneli, Otopark Stoper Bariyer, Raf Koruma Bariyerleri, Boru Tip Bariyer, Bar Kapı Korumaları, Tır Yanaşma Klavuzu vb diye gruplandırılmaktadır. Darbe emici dikey koruma bariyerleri ile yaşanan sorunlara elveda diyebilirsiniz. Yapılarınızın, makinelerinizin emniyetini ve hijyenini sağlamak, tesislerinizin kapılarını, duvarlarını veya ekipmanlarını güvenli, verimli bir şekilde ve sürekli korumak için kalıcı bir çözüm arıyorsanız, darbeye dayanıklı Bizim Usta dikey koruma bariyerleri ile kalıcı çözüm sağlayacaksınız. Forklift, Transpalet ve diğer taşıma şekilleri için farklı ürünler mevcuttur, Büyük ve yüklü darbelerde ise hiç kopmaz, tam güvenliğinizi sağlar! Foklift ve transpaletlerle risk darbelerine maruz kalan kapılar, duvar köşeleri, paneller ekipman ve makine korumaları için ideal bir çözümdür.


Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar teslim tadilat dekorasyon işleri, evin tüm atmosferini oluşturan, evdeki yaşam kalitesini belirleyen çalışmalardan ...

Cubicle- Kompakt Kabin

Cubicle- Kompakt Kabin

Saydığımız ve sayamadığımız daha bir çok özellikleri ile compact laminat cubicle sistemlerinin yapılarımızda kullanı...

Size Özel Çözümler İçin