Akordiyon Tünel, İşletmenizin dışa açılan kapılarında mal kabulü yada sevkiyat yaptığınızda personel ve araçlarınızın iklim şartlarından etkilenmeden çalışabilmesi için en ideal ve en pratik çözüm " AKORDİYON KÖRÜKLER" dir.

Akordiyon Tünel ( Akordiyon Körük ) , Ana şasenin zemine monte edilmiş raylar üzerinde ileri geri hareket ederek açılıp kapanmasıyla sağlanır. Ana Şase, makas sistemli yan duvarlar ve çatı parçalarından oluşmaktadır. Akordiyon Tünel ( Akordiyon Körük ) sistemi işletmenizin kapılarında "DIŞA DOĞRU UZAR ŞEKİLDE" ya da "KAPIDAN İÇERİ UZAR ŞEKİLDE" monte edilebilir. Her iki şekilde de malzeme indirilecek yada yüklenecek araç, açık haldeki Akordiyon Körüğün içine girdiğinde körük kapısı kapatılarak, çalışma esnasında dışarıdan içeriye hava akımı gelmesi engellenir. Böylece sıcak ya da soğuk iç ortam korunmuş olur. Akordiyon Tünel ( Akordiyon Körük ) ler verimli çalışma ortamı sağlayarak size zaman kazandırır hem de iş yeri ve personel güvenliğine katkıda bulunur. Akordiyon Tünel ( Akordiyon Körük ) ile üretimden çıkan ürünlerinizi açık alanlarda yağmur, rüzgar, gübeş gibi doğal olaylara karşı korumaya alırsınız. Akordiyon Tüneller( Akordiyon Körük ) mobil çalışan ürünler olduğu için yapı ruhsatı ve izin gerektirmez. Akordiyon Tünelleri ( Akordiyon Körük ) istediğiniz zaman kullanmak istediğiniz alana monte edebilirsiniz. Akordiyon tünelleri kullanmadığınız zaman açarak kapladığı alanı açık alan olarak kullanabilirsiniz. Bizim Usta olarak, Akordiyon Tünel ( Akordiyon Körük ) uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Biz en iyisini yapmaya ve sizlere daha kaliteli ve kullanisli ürünler üretmeye çalisiyoruz.

Müsterilerimizle kurdugumuz sürekli iletisim sayesinde onlarin ihtiyaçlari ve beklentileri dogrultusunda yeni ürün tasarimlari gerçeklestirilmektedir.

Akordiyon Tünelin Avantajları

Özel izin gerektirmeyen bir sistemdir.
Alev yürümez branda kullanılmakta olup yangına karşı dayanıklıdır.
Kurulum yapılan alanı gerektiğinde açık alan, gerektiğinde kapalı alan olarak kullanabilmenize imkan sağlar.
Mobil yapısı sayesinde firmanızda ihtiyaç duyduğunuz alana kolayca taşıyabilir, istediğiniz alanı kapalı alana çevirebilirsiniz.
Ürünün sadece kurulum aşaması firmanızda yapılacağı için inşaat maliyet ve tehlikeleri ile karşılaşmazsınız.
Kısa sürede imalat ve kurulum yapılarak zamandan tasarruf sağlar.
Esnek ve hareketli yapısıyla sabit yapılar kadar sağlamdır fakat onların 3 te 1 fiyatı maliyetlidir.


Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz gibi mal kabul, mal yükleme alanlarında hava şartlarından etkilenmemek için kullanılabilir.
Dar olan firma alanınızda boyahane olarak ihtiyaç duyduğunuz alanda kullanabilirsiniz.

Size özel akordiyon tünel çözümleri için Bizim Usta hizmetinizdedir.


PERGOLE SİSTEMLERİ

PERGOLE SİSTEMLERİ

Bizim Usta Pergole Sistemleri Pergoleler dünyadaki dekoratörlerin yeni gözdeleridir. Evinizde veya iş yerini...

Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

  Çelik Konstrüksiyon Amatör ruhla profesyonel çalışma anlayışını hedefleyen firmamız, yaptığı, yapac...

Size Özel Çözümler İçin