Sizin Fikriniz Sizin Yuvanız Mutfağınızı Birlikte Tasarlıyoruz..

Huzurumun Başkenti Mutfağım

                  Evlerin buluşma noktası olan ve gittikçe daha fazla önem kazanan mutfakların dekorasyonu çok önemlidir. Herkes kendi kişisel zevkleri doğrultusunda mutfağını dekore etmek ister. Değişik birçok stilin (amerikan, rüstik, modern ve vintage) olmasına şaşırmamak gerekir. Her insanın zevki farklıdır ve herkes hayalindeki mutfağa sahip olmak ister. Bizim Usta ücretsiz keşfe gelerek hayallerinizdeki mutfağı dinleyip, alınan ölçülerde hayallerinize en yakın ürünü çizerek siz değerli müşterilerinin beğenise sunmakta ve onayınız sonrası çalışmalarını başlatmaktadır.

                  En önemli nokta, alanın kullanımını en üst seviyeye çıkartmak ve gereksiz eşyalarla dolu olmamasını sağlamaktır. Tasarım genelde öğelerin bir noktada toplanmasından kaçınarak dinamizm ve bir miktarda tazelik iletecek şekilde bol miktarda kullanılan düz çizgiler ile kendini belli eder. Bu tipteki mutfaklarda kullanılan renklere gelince, en popüler olan parlak, cesur tonlardır ancak bu kişiye göre değişen konuda daha geleneksel zevkleri olan insanlar başka tonları tercih edebilir.

                  Mutfakta kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinin yeneceği alanlar mutfağın en ışık alan yerine yerleştirilmelidir. Boyutları nedeniyle büyük mutfaklar birçok dekorasyon seçeneği sunar. Alandan iyi şekilde faydalanmak her evin tüm ihtiyaçları için en uygun tarzı yaratacaktır. Bol ışığın girmesini sağlayan ve böylelikle aydınlatma koşullarını iyileştiren büyük pencereler bu mutfak stilinin sağladığı avantajlardandır. Boyutları nedeniyle Küçük mutfakların neredeyse tüm mevcut mutfak stillerinden farklı özellikleri vardır. Çoğu durumda bu mutfakların küçük olması evin mimarisinin bir sonucudur. Küçük mutfak normalde gönüllü olarak seçilmez ancak evin yerleşik bir özelliğidir ve burada amaç küçük yüzey alanından en iyi şekilde faydalanmaktır. 

Sizin Fikriniz, Sizin Yuvanız sloganıyla çıktığımız yolda hizmetinizdeyiz.


Ferforje Kaynak İşleri

Ferforje Kaynak İşleri

Bir çok Apartman, Villa ve Sitenin Balkon, Duvar Üstü Korkuluk, Pencere, Giriş kapısı ve Otomatik Garaj Kapısı ve daha bir...

Akordiyon Tünel, Akordiyon Çadır

Akordiyon Tünel, Akordiyon Çadır

Bizim Usta olarak tadilat tamirat, kaynak işlerinde hizmet verdiğimiz firmalarımızın üretimden çıkan ürünlerinin ve üre...

Size Özel Çözümler İçin