Saydığımız ve sayamadığımız daha bir çok özellikleri ile compact laminat cubicle sistemlerinin yapılarımızda kullanımı gün geçtikce artmaktadır.

Dar Alanlara, Kısa Sürede Montaj, Uzun Süreli Kullanım

Kurulduğu günden bugüne sunduğu ürünlerin çeşitliliğini ve hizmet kalitesini arttırarak gelişimini sürdürmektedir. Saydığımız ve sayamadığımız daha bir çok özellikleri ile compact laminat cubicle sistemlerinin yapılarımızda kullanımı gün geçtikce artmaktadır. Compact Laminat malzemesinden ayrıca Lavabo tezgâh, pisuar ara bölmesi, soyunma dolabı, oturma bankı, masa tablası, laboratuar tezgâhları, havuz içi kaplamaları yapılabilmektedir.

Compact laminat yapı malzemesi ile üretilen wc kabinleri, tuvalet kabinleri , duş kabinleri, soyunma dolapları, lavabo tezgâhları, soyunma kabinleri,İç ve dış cephe duvar kaplamaları, hastane ve laboratuar ekipmanlarının planlama, üretim ve uygulama firmasıdır. Compact laminat paneller yüksek basınç tekniğiyle üretilen, kalınlığı kraft kağıdı artırılarak elde edilen son sistem entegre tesislerde reçine havuzlarından geçirilerek, dev preslerde 150 derece sıcaklıkta 100 kg/m2 basınç altında preslenen panellerdir. Panellere son katman olan renk ve desen işlemi en son uygulanır.

Compact laminat paneller günümüzde Hastaneler, okullar, spor salonları, hava alanları, alışveriş merkezlerinin iç cephe kaplamaları, wc kabin, personel soyunma dolaplarında kullanılmak üzere geliştirilmiş en doğru malzemedir. Kompakt laminattan imal edilmiş wc kabin, duşa kabinler darbelere ve bir takım basınçlara dayanıklıdırlar. Kompak laminatlar kesinlikle çürümez, yanmaz, kir, küf ve bakteri oluşumuna izin vermez. 

Firmanızın ihtiyaç duyduğu Laminat Sistemler için lütfen letişim kurunuz.


Cam Balkon, Duşakabin

Cam Balkon, Duşakabin

Cam balkon sistemleri uygulandığı mekanları dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı ...

Çatı Kaplama Sistemleri

Çatı Kaplama Sistemleri

Çatı Kaplaması ve İzolasyon konusunda faaliyet gösteren çeşitli firmaların ortaklığını yapmış olan Bizim Usta Çatı...

Size Özel Çözümler İçin