Sizin Yuvanız Sizin Fikriniz, Banyonuzu Birlikte Tasarlıyoruz..

 

Banyo Dekorasyonu

Konforlu Huzur Dolu Banyolar

Evinizin banyosunu sizlerle beraber belirlediğimiz ürünlerle en uygun ve en makul sürede dekore etmekteyiz. Bizim için önemli olan banyonuzda ferahlık ve şıklığı birinci sınıf
işçilikle tamamlamak.
Banyo gibi nispeten dekorasyonu zor olan alanlarda sağlam tesisat uygulaması ve doğru ürünleri kullanmak önemlidir. Bu çerçevede size vereceğimiz teklif tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Banyo Dekorasyonu süresince sizlerin onayı olmadan hiçbir uygulama yapılmamaktadır.

Banyo projelerimizi incelemek için tıklayınız.

Banyo Dekorasyonu

Banyomun yerleşimine nasıl karar verebilirim?
Banyoların yerleşimini planlamak biraz zorlayıcı. Özellikle de küçük banyolar için. Bu noktada sizin kullanım alışkanlıklarınız, evde yaşayan sayısı, hatta yaşayanların yaşlarını dikkate almada fayda var. 
Eğer sık sık küvet kullanmıyorsanız, büyük bir alanı küvete adamanın gereği yok. Duşakabin kullanarak kalan alanı büyük bir dolap ile değerlendirebilirsiniz. 

Duşakabin seçerken camı ayrı, tekneyi ayrı seçmeye çalışın. Duş teknesi modellerinde, yerden yüksek olanlardan, zemine sıfır flat teknelere pek çok farklı seçenek mevcut. 
Yükseklik sizin için ne kadar önemli? Evde hareket kısıtı olan biri yaşıyor mu? Küçük çocuk veya yaşlılar var mı? Çünkü yüksek tekneler bu kişiler için zorlayıcı olacaktır. 
Duş teknesi modelinizi seçerken evde yaşayanlara veya şimdi olmasa da ileride değişebilecek ihtiyaçlara uygun bir model seçmeye çalışmak sonra pişmanlık yaşamamamınızı sağlayacak.

Bundan sonra ise sıra şekle karar vermede. Kare, köşe, dikdörtgen veya asimetrik köşe pek çok farklı seçenek mevcut. Rahatınıza düşkünseniz veya ayakta durmanın zor olduğu bir sağlık sorununuz varsa, oturma yeri düşünülmüş duş tekne modellerine göz atın. 
Akrilik, çelik ve seramik materyalde tekneler farklı bütçelere uygun olarak tercih ediliyor.

Banyonuzu yerleştirirken, evde yaşayanların aynı zamanlarda hazırlanabileceği bir tasarım da tercih edebilirsiniz. 
Eğer kalabalık bir ailesi iseniz ve ayrıca bir tuvaletiniz yoksa, banyo ve tuvaleti ayırmak iyi bir tercih.

Banyo dolapları. Banyoma nasıl daha fazla depolama alanı ekleyebilirim?
Banyoda estetik kadar kullanışlılık da önemli. Özellikle de bol dolaba sahip bir banyo, her zaman hayatı kolaylaştırıyor. Makyaj malzemeleriniz ve kişisel bakım ürünleriniz için üst dolaplar kurtarıcı iken, alt dolapları temizlik malzemelerinin organizasyonu ve depolanmasına ayırabilirsiniz. Çekmece şeklinde tasarımlar erişilebilmesinin kolaylığı sebebiyle çok kullanışlı. Banyo dolaplarının yerleşiminde temizliğin kolay olması esas. Bu sebeple de yerden yüksek, duvara monte dolaplar her daim tercih sebebi. 

Kendi banyonuza uygun banyo dolabı fikirlerini, Mağazamızın Banyo Dolabı kategorisinde bulabilirsiniz.

Geldik malzemelere. Banyo seramikleri, batarya ve musluklar. Banyo tasarımımda hangi malzemeleri kullanmalıyım?
Banyo tasarımlarında yerleşim ve depolama opsiyonları oldukça standart. Eğer farklı bir tasarım istiyorsanız, kullanacağınız malzeme ve detaylar belirleyici oluyor. Seramikler için çeşit çeşit desenler, stiller, farklı renk seçenekleri mevcut. Duvarda veya zeminde öne çıkan bir renk veya desen kullanmak bile, aksi halde sıkıcı olabilecek alanı canlandırıyor.  Banyo seramikleri içinde modern, country veya klasik farklı stillerde banyoların fotoğraflarından banyo seramiklerinizi seçmek için fikirler alabilirsiniz.

Temizliğin kolay olması sizin için önemli ise, daha maliyetli ama kullanışlı ve uzun ömürlü doğal malzemelere; mermer, granit ve doğal taş materyallere yönelebilirsiniz. Tabi diğer detayları da unutmamak lazım. Lavabolar, batarya ve musluklar, duş başlıkları ve dolap kulpları.. Banyonuza biraz da kişilik katmak istiyorsanız, farklı tarzlara uygun bolca seçenek var.

Bizim Usta olarak profesyonel kadromuz ile her türlü Banyo Dekorasyonu, Akordiyon Tünel, Çelik Konstrüksiyon, Koruma Bariyeri, Sigara İçme Alanı, Anahtar Teslim Tadilat, Mantolama, Metal Sanatı, Çatı İşleri , Mutfak Tadilatı, Mutfak Mobilyası, Banyo Tadilatı, Zemin Döşeme ve inşaat işlerinizde hizmetinizdeyiz.


Tüm ustalarımız İSG eğitimleri ve mesleki uzmanlıkları ile siz değerli müşterilerimize birinci sınıf işçilik sunmaktadır.
Bizim Usta olarak 2 yıl işçilik garantisi ve servis hizmeti sunmaktayız.


Mutfak Tasarımı

Mutfak Tasarımı

Sizin Fikriniz Sizin Yuvanız Mutfağınızı Birlikte Tasarlıyoruz.....

Akordiyon Tünel

Akordiyon Tünel

İşletmenizin dışa açılan kapılarında mal kabulü yada sevkiyat yaptığınızda personel ve araçlarınızın iklim şartl...

Size Özel Çözümler İçin